Vyrobený na Slovensku

Prírodná aróma a farbivo

Klinicky testovaný morský kolagén

Vitamín C+ kyselina hyalurónová + zinok

Prečo si vybrať VIACOLLAGEN?

Objavte silu trojzložkového morského kolagénu ( typ I, II, III) bez akýchkoľvek chemických prísad. V dennej dávke Viacollagenu Extra svojmu telu dodáte až 5000 mg
Používame klinicky testovaný morský kolagén ????
Keďže kvalita je pre nás prvoradá, do VIACOLLAGEN Extra sme namiešali až 150 000 mg klinicky testovaného kolagénu. Jeho účinky sú podložené klinickou štúdiou. ????
Obsahuje vitamín C+ kyselinu hyalurónovú+ zinok
Naše telo nedokáže spracovať kolagén bez dostatočného množstva vitamínu C. Do jednej dennej dávky sme preto namiešali až 1000 mg vitamínu C a pridali sme aj kyselinu hyalurónovú, ktorá zaisťuje hydratáciu pokožky ???? a zinok, ktorý prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky.
Používame výlučne prírodnú arómu a prírodné farbivo
Viacollagen Extra obsahuje ???? % prírodnú arómu a farbivo. Pijete tak chutný ovocný nápoj, bez akýchkoľvek chemických škodlivín.
Používame hydrolyzované kolagénové peptidy
Vo VIACOLLAGENE extra používame hydrolyzované kolagénové peptidy – najkvalitnejšiu formu kolagénu. Kolagénové peptidy z morského kolagénu sú pre človeka ????‍???? najlepšie stráviteľné a naše telo ich využije tam, kde je to potrebné (vlasy, nechty, pleť). Hovoríme o bioaktívnom hydrolyzovanom morskom kolagéne.

 

Je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva ✅
Vďaka tomu, že Viacollagen Extra splnil všetky podmienky, je platne registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva. 7394/2017
Vyrábame ho na Slovensku ????????
Objednať