Poukážky a zľavy

VIACOLLAGEN 2+1 ZADARMO

2+1 zadarmo= 66 € 
1+1 (-30%)= 56.10 € 

Používame výlučne prírodnú arómu a prírodné farbivo

Viacollagen Extra obsahuje 100 % prírodnú arómu a farbivo. Pijete tak chutný ovocný nápoj, bez akýchkoľvek chemických škodlivín.

Používame hydrolyzované kolagénové peptidy

Vo VIACOLLAGENE extra používame hydrolyzované kolagénové peptidy - najkvalitnejšiu formu kolagénu. Kolagénové peptidy z morského kolagénu sú pre človeka najlepšie stráviteľné a naše telo ich využije tam, kde je to potrebné (vlasy, nechty, pleť). Hovoríme o bioaktívnom hydrolyzovanom morskom kolagéne.


Vitajte vo svete tajomstiev zdravej a krásnej pleti, vlasov a nechtov. V dennej dávke Viacollagenu Extra svojmu telu dodáte až 5000 mg klinicky testovaného bioaktívneho kolagénu, ktorý je obohatený o vitamín C, zinok a kyselinu hyalurónovú. Objavte silu trojzložkového morského kolagénu ( typ I, II, III) bez akýchkoľvek chemických prísad. Extra silu pre Vašu pokožku, vlasy a nechty. 

Prečo si vybrať VIACOLLAGEN?


Používame klinicky testovaný morský kolagén

Keďže kvalita je pre nás prvoradá, do VIACOLLAGEN Extra sme namiešali až 150 000 mg klinicky testovaného kolagénu. Jeho účinky sú podložené klinickou štúdiou.

Obsahuje vitamín C+ kyselinu hyalurónovú+ zinok

Naše telo nedokáže spracovať kolagén bez dostatočného množstva vitamínu C. Do jednej dennej dávky sme preto namiešali až 1000 mg vitamínu C a pridali sme aj kyselinu hyalurónovú, ktorá zaisťuje hydratáciu pokožky a zinok, ktorý prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky.


Je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva

Vďaka tomu, že Viacollagen Extra splnil všetky podmienky, je platne registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva. 7394/2017

Vyrábame ho na Slovensku