Ponuka služieb

TRVALÝ LIFTING VRÁSOK A HORNÝCH VIEČOK

NEINVAZÍVNY ZÁKROK

PHI-ION PLASMA PERO

Zákrok Phi-Ion je založený na vytvorení radu malých bodiek elektródou - napätím na koži. Tento proces spustí okamžitú kontrakciu a sprísnenie kožných vlákien pre vytvorenie pružnosti, obnovy a má omladzujúci účinok. Phi-Ion pero využíva plazmové skupenstvo.
Princíp spočíva v ionizácii plynov z okolitého vzduchu k vytvoreniu mikroelektrického výboju, ktorý spôsobí sublimáciu nadmernej, poklesnutej povrchovej vrstvy kože. Táto metóda môže byť použitá na zákrok na konkrétnu oblasť, bez poškodenia okolitého tkaniva. Phi-Ion pero je prenosné zariadenie, ktoré používa presne zaostrený lúč energie plazmy. Phi-Ion poskytuje efektívnu nechirurgickú blefaroplastiku (korekcia ovisnutého viečka), môže byť použitý pre nechirurgický lifting krku, rovnako ako mimické a hlboké vrásky. Táto revolučná metóda má výsledky porovnateľné s výsledkami kozmetickej chirurgie vrátane očných korekcí, liftingu krku, hlbkých vráskok.... Na dosiahnutie požadovaných výsledkov zvyčajne stačí jedno ošetrenie. Výsledky budú trvať najmenej po dobu 9 mesiacov. Po zákroku sa na ošetrenej ploche objavia zhluky žltkastých škvŕn s priemerom až 2 mm a zostanú viditeľné do 5 dní. Očné viečka môžu oťažieť a po liečbe sa sčervenajú, opuchnú a klient môže cítiť brnenie. Všetky tieto vedľajšie účinky by mali zmiznúť v priebehu mesiaca.

STAROSTLIVOSŤ PO OŠETRENÍ 

• Akýkoľvek make-up počas 24 hodín je zakázaný.

 • Nepoužívať žiadne agresívne, parfumované prípravky, mydlá po dobu minimálne 48 hodín 

• Vyhýbať sa slnku po dobu 48 hodín, následne používať krém s UV faktorom minimálne SPF 30 po dobu     úplného vyhojenia. V prípade ošetrenia viečok používať slnečné okuliare s UV ochranou po celú dobu     liečby. 

• Vyhnúť sa fyzickej aktivite s nadmerným potením, plávaniu, saune, soláriu po dobu 5 dní.

*KONTRAINDIKÁCIE kedy nie je možné vykonávať ošetrenie (kolonka kontraindikácie v menu)  


HĹBKOVÁ HYDRATÁCIA 

MICRONEEDLING

Tento postup je zameraný na stimuláciu mikrocirkulácie a prirodzených procesov, produkciu kolagénu a regeneráciu (bol tiež úspešne použitý pre obnovu vlasov v prípade androgénnej alopécie). Mikro vpichy sú spôsobené ručne v oblasti najväčších vrások alebo kožných zmien a následne použitý Phi systém NeedlePen pre väčšie kožné oblasti. Sú to mikroihly, ktoré prenikajú kožou do hĺbky 0,2 - 0,75mm. Tento postup je považovaný za bezbolestný. Počas liečby sa aplikuje na povrch kože špeciálne navrhnutý patentovaný gél, ktorý sa následne absorbuje. Po zákroku je klient oboznámený s následnou starostlivosťou a obdrží produkt Ultimate Skin Cocktails s podrobným návodom na použitie. Správna starostlivosť a aplikácia je veľmi dôležitá. Výsledky zákroku zahŕňajú hydratáciu pokožky, zvýšený tón pleti a hladkosť, vrásky sú menej viditeľné a pleť vyzerá mladšie. Neutralizuje aknózne jazvy, pigmentové škvrny a akné, jemné linky, minimalizuje veľkosť pórov, zlepšuje strie, predchádza alopécii. Výsledok je viditeľný 24 hodín po zákroku a bude trvať niekoľko mesiacov. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov pri komplikovanejšom stave pleti je odporúčaná aplikácia minimálne 3 a viac procedúr s odstupom 2 týždne. Po zákroku bude pokožka červená a pôsobiť ako mierne spálená. Môže tiež dôjsť k pnutiu pleti a miernej citlivosti na dotyk . To sa výrazne zmení po niekoľkých hodinách po ošetrení a počas nasledujúcich 24 hodín pokožka bude úplne vyliečená. Výsledky aplikovanej liečby sa môžu líšiť v dôsledku rozdielov v kvalite pokožky, a preto neexistuje žiadna záruka úspešnosti liečby. Výsledky trvajú od 4 do 6 mesiacov.

STAROSTLIVOSŤ PO OŠETRENÍ

Po ošetrení bude pokožka červená ako po spálení od slnka v priebehu 3 hodín po ošetrení. Môžete pociťovať pálenie, pnutie, mravčanie a citlivosť na dotyk, opuch. Pleť sa ukľudní do cca 3hodín. Po dobu 3 dní by sa mala pokožka vrátiť do normálu, je to však individuálne podľa typu pleti. Veľmi dôležité: • 12 hodín po ošetrení neumývať tvár ani vodou. Neskôr opláchnuť tvár vlažnou vodou a jemne osušiť uterákom.

• Vyhýbať sa slnku po dobu 24 hodín, následne treba používať spf 50 týžden.

• Nepoužívať podkladové bázy, korektory, make-up ani púder po dobu 24 hodín.

 • Vyhnúť sa fyzickej aktivite s nadmerným potením, plávaniu, saune, soláriu po dobu 5dní. 

• Neaplikovať botox po dobu 3 týždňov. 

Aplikácia produktov ktoré obdržíte na domáce ošetrenie.

*KONTRAINDIKÁCIE kedy nie je možné vykonávať  ošetrenie (kolonka kontraindikácie v menu)